Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJindra Kocourek
Harley Davidson
Id: 489601
olej/sololit, rozměr 31 x 51,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 33x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2024,05-1,13,21,07,00
( 13.5.2024, 21:07:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |