Čas na serveru 14:28:40

Jindřich Bubeníček
Město nad řekou

Id: 39

Město nad řekou

  • Jindřich Bubeníček - Město nad řekou / Město nad řekou / Jindřich Bubeníček

rozměr 63 x 55 cm, akvarel, signováno PD, datováno 1908, zaskleno, obraz i rám v původním pěkném stavu

zobrazeno: 3432x

Vyvolávací cena:
6 000

6 000

17.7.2012, 20:00:00

17.7.2012 19:48 6 000 Kč