Čas na serveru 10:47:27

Jindřich Fürst
Rybník u Křince

Id: 152005

Rybník u Křince

  •  / Rybník u Křince / Jindřich Fürst

olej/karton, rozměr 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 830x

Vyvolávací cena:

36 000