Čas na serveru 08:51:28

Jindřich Fürst
U vody

Id: 112721

U vody

  •  / U vody / Jindřich Fürst
  •  / U vody / Jindřich Fürst
  •  / U vody / Jindřich Fürst

olej/karton, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, rámováno, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 12955x

Vyvolávací cena:

17 500