Čas na serveru 22:04:13

Jindřich Stehlík
Zátiší s kyticí

Id: 78605

Zátiší s kyticí

  •  / Zátiší s kyticí / Jindřich Stehlík

olej/karton, rozměr 65 x 40 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2238x

Vyvolávací cena:

1 800