Čas na serveru 03:19:26

Jindřich Veselka
Červená vesnice

Id: 1501408

Červená vesnice

  •  / Červená vesnice / Jindřich Veselka

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 61, dekorativní adjustace, původní stav

zobrazeno: 1924x

Vyvolávací cena:

4 350