Čas na serveru 23:11:51

Jindřich Vlček
Zámek u jezera

Id: 1336

Zámek u jezera

  •  / Zámek u jezera / Jindřich Vlček

olej/plátno, rozměr plátna 32 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno 1911, obraz čištěn, dobrý stav

zobrazeno: 2348x

Vyvolávací cena:
2 800