Čas na serveru 08:10:41

Capriccio

Id: 1167

Capriccio

  •  / Capriccio / Jiří Anderle
  •  / Capriccio / Jiří Anderle
  •  / Capriccio / Jiří Anderle

litografie, rozměr tisku 48,5 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole tužkou, věnování, datace 1991, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2430x

Vyvolávací cena:
3 800