Čas na serveru 11:39:08

Hlava

Id: 203308

Hlava

  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle
  •  / Hlava / Jiří Anderle

kresba/kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 58 x 41 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 1549x

Vyvolávací cena:

10 000