Čas na serveru 16:58:26

Kytice pro štěstí

Id: 6020

Kytice pro štěstí

  •  / Kytice pro štěstí / Jiří Anderle

litografie/papír, č. 1/1, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 44,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8143x

Vyvolávací cena:

11 000