Čas na serveru 04:08:56

Lebka

Id: 390702

Lebka

  •  / Lebka / Jiří Anderle
  •  / Lebka / Jiří Anderle
  •  / Lebka / Jiří Anderle

kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 56 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1260x

Vyvolávací cena:

10 000