Čas na serveru 20:01:22

Rembrandt und Saskia

Id: 187606

Rembrandt und Saskia

  •  / Rembrandt und Saskia / Jiří Anderle

lept s originální kresbou a kolorací/papír, rozměr ve výřezu 94 x 62 cm, signováno, popsáno, datováno a číslováno uprostřed dole viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2534x

Vyvolávací cena:

29 000