Čas na serveru 06:30:14

Superego - žena

Id: 356104

Superego - žena

  •  / Superego - žena / Jiří Anderle

suchá jehla/mezzotinta, rozměr ve výřezu 52 x 67 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

15 800