Čas na serveru 16:09:24

Jiří Jarolím
Abstrakce

Id: 254719

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jiří Jarolím
  •  / Abstrakce / Jiří Jarolím
  •  / Abstrakce / Jiří Jarolím

malba/plátno, rozměr 61 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozené olištování

zobrazeno: 1058x

Vyvolávací cena:
800

1 300