Čas na serveru 17:00:07

Jiří John
Domov

Id: 420703

Domov

  •  / Domov / Jiří John
  •  / Domov / Jiří John
  •  / Domov / Jiří John
  •  / Domov / Jiří John

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 29 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiloženo potvrzení pravosti díla vyhotoveno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1218x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 50