Čas na serveru 05:52:43

Jiří John
Poupě

Id: 431902

Poupě

  •  / Poupě / Jiří John
  •  / Poupě / Jiří John
  •  / Poupě / Jiří John
  •  / Poupě / Jiří John

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 65 x 49 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, jemně zažloutlý papír, publikováno v knize Máchovské variace, Josef Hora (1968)

zobrazeno: 2067x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 51