Čas na serveru 01:07:19

Jiří Kalousek
Petřín

Id: 390301

Petřín

  •  / Petřín / Jiří Kalousek
  •  / Petřín / Jiří Kalousek
  •  / Petřín / Jiří Kalousek

olej/plátno, rozměr 65 x 75 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu, věnováno Miloši Povondrovi, lékaři a spisovateli, exil 1968

zobrazeno: 1305x

Vyvolávací cena:

71 000