Čas na serveru 14:44:14

Jiří Kolář
Zátiší

Id: 21502

Zátiší

  •  / Zátiší / Jiří Kolář
  •  / Zátiší / Jiří Kolář
  •  / Zátiší / Jiří Kolář
  •  / Zátiší / Jiří Kolář

koláž, rozměr ve výřezu 36,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně razítko a signatura, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3788x

Vyvolávací cena:

6 800