Čas na serveru 01:01:45

Jiří Mocek
Koleje a já IV.

Id: 194808

Koleje a já IV.

  •  / Koleje a já IV. / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 116 x 100 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2200x

Vyvolávací cena:
3 800

14 516