Čas na serveru 13:45:55

Jiří Mocek
Ležící

Id: 381601

Ležící

  •  / Ležící / Jiří Mocek
  •  / Ležící / Jiří Mocek
  •  / Ležící / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1143x

Vyvolávací cena:

51 000

Účastníci: 19

Příhozy: 76