Čas na serveru 22:24:46

Jiří Načeradský
Figury v pohybu

Id: 238003

Figury v pohybu

  •  / Figury v pohybu / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/papír, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 246x

Vyvolávací cena: