Čas na serveru 20:10:45

Jiří Načeradský
Skupina

Id: 71701

Skupina

  •  / Skupina / Jiří Načeradský
  •  / Skupina / Jiří Načeradský
  •  / Skupina / Jiří Načeradský

tempera/papír, velikost malby 43 x 60,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1539x

Vyvolávací cena:

16 100