Čas na serveru 09:19:25

Jiří Načeradský
Zátiší

Id: 97301

Zátiší

  •  / Zátiší / Jiří Načeradský
  •  / Zátiší / Jiří Načeradský
  •  / Zátiší / Jiří Načeradský
  •  / Zátiší / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/papír, velikost listu 35 x 49,7 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno 2005, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2491x

Vyvolávací cena:

9 000