Čas na serveru 12:25:35

Jiří Pařík
Konvolut čtyř kusů

Id: 22505

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Jiří Pařík

kombinovaná technika/papír, velikost jednotlivých listů 44,5 x 33 cm, značeno autorským razítkem, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1315x

Vyvolávací cena:

3.3.2016, 21:30:00

14.2.2016 20:41 2 500 Kč