Čas na serveru 14:25:12

Jiří Šorm
Abstrakce

Id: 1141

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jiří Šorm
  •  / Abstrakce / Jiří Šorm

strukturální malba, rozměr 42 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2004, autorsky rámováno - olištováno, původní stav

zobrazeno: 3753x

Vyvolávací cena:

17 000