Čas na serveru 10:53:44

Jiří Šorm
Dialog

Id: 413504

Dialog

  •  / Dialog / Jiří Šorm
  •  / Dialog / Jiří Šorm
  •  / Dialog / Jiří Šorm

olej/plátno, rozměr 129 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno, zlomený blind rám, na pravé straně uvolněné plátno

zobrazeno: 775x

Vyvolávací cena:

3 600