Čas na serveru 06:13:40

Jiří Šorm
Siamský trojúhelník

Id: 413511

Siamský trojúhelník

  •  / Siamský trojúhelník / Jiří Šorm

kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 59 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 417x

Vyvolávací cena:

3.4.2023, 19:55:00

31.3.2023 17:29 1 500 Kč