Čas na serveru 07:57:02

Jiří Sozanský
Drátěné figury před obrazem

Id: 202213

Drátěné figury před obrazem

  •  / Drátěné figury před obrazem / Jiří Sozanský

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 57 x 38 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1063x

Vyvolávací cena:

2 700