Čas na serveru 00:55:17

Jiří Trnka
Pohádkový motiv

Id: 250716

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Jiří Trnka

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3225x

Vyvolávací cena:

23 100

Účastníci: 22