Čas na serveru 21:34:20

Jiří V. Peca
Abstrakce

Id: 469407

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jiří V. Peca
  •  / Abstrakce / Jiří V. Peca
  •  / Abstrakce / Jiří V. Peca

strukturální malba/plátno, rozměr 105 x 90 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, olištováno

zobrazeno: 883x

Vyvolávací cena:

7 000