Jiří Winter Neprakta
Dovol mi, strýčku...
Id: 503001
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 867x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
2024,05-1,13,21,21,00
minimální příhoz 100 Kč