Čas na serveru 08:34:38

Jiří Winter Neprakta
Mušketýři

Id: 390302

Mušketýři

  •  / Mušketýři / Jiří Winter Neprakta

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, značeno vpravo dole, papír v ploše pomačkaný, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 18983x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 63