Čas na serveru 11:26:06

Jiří Winter Neprakta
Paroháč

Id: 442427

Paroháč

  •  / Paroháč / Jiří Winter Neprakta

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, neznačeno, na zadní straně opatřeno autorským razítkem, popsáno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 816x

Vyvolávací cena:

14 500