Čas na serveru 11:10:02

Jiří Winter Neprakta
Pin ap lejdy

Id: 408402

Pin ap lejdy

  •  / Pin ap lejdy / Jiří Winter Neprakta

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29 x 21 cm, neznačeno, na zadní straně autorské razítko, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1196x

Vyvolávací cena:

16 500