Čas na serveru 23:43:08

Jiří Winter Neprakta
To si říkáš otec?

Id: 405202

To si říkáš otec?

  •  / To si říkáš otec? / Jiří Winter Neprakta

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2613x

Vyvolávací cena:

16 500