Jiří Winter Neprakta
Žralok
Id: 483418
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 16,5 x 22 cm, neznačeno, volně loženo
zobrazeno: 129x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
2024,05-1,13,20,37,00
minimální příhoz 100 Kč