Čas na serveru 07:17:56

Johann Wilhelm Jankowski
Hrad u jezera

Id: 386201

Hrad u jezera

  •  / Hrad u jezera / Johann Wilhelm Jankowski

olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dobové dekorativní adjustaci

zobrazeno: 15758x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 50