Čas na serveru 07:57:34

Josef Istler
Hlava 9

Id: 331406

Hlava 9

  •  / Hlava 9 / Josef  Istler
  •  / Hlava 9 / Josef  Istler

olej/lepenka, rozměr viditelný 57 x 46,5 cm, neznačeno, poškozený rám

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:
3 800

37 000

Příhozy: 58