Čas na serveru 13:36:29

Josef Istler
Hlava v zeleném

Id: 270007

Hlava v zeleném

  •  / Hlava v zeleném / Josef  Istler

malba/lepenka, rozměr 77 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2453x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 49