Čas na serveru 01:37:10

Josef Istler
Město

Id: 323503

Město

  •  / Město / Josef  Istler
  •  / Město / Josef  Istler
  •  / Město / Josef  Istler

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2428x

Vyvolávací cena:

54 000