Čas na serveru 22:58:18

Josef Novák
Malostranské náměstí

Id: 145418

Malostranské náměstí

  •  / Malostranské náměstí / Josef  Novák

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu i obrazu

zobrazeno: 1967x

Vyvolávací cena:
1 800