Čas na serveru 15:46:36

Josef Novák
Pod Pražským hradem

Id: 33201

Pod Pražským hradem

  •  / Pod Pražským hradem / Josef  Novák

olej/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2011x

Vyvolávací cena:

2 700