Čas na serveru 16:01:42

Josef Fiala
Pasáčci

Id: 1601

Pasáčci

  •  / Pasáčci / Josef Fiala
  •  / Pasáčci / Josef Fiala
  •  / Pasáčci / Josef Fiala

olej/plátno, rozměr plátna 51 x 66 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený obraz, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4258x

Vyvolávací cena:
2 800

10 001