Čas na serveru 21:32:19

Josef Fiala
Větrný mlýn

Id: 232605

Větrný mlýn

  •  / Větrný mlýn / Josef Fiala
  •  / Větrný mlýn / Josef Fiala
  •  / Větrný mlýn / Josef Fiala

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, lokální oděrky v malbě,po

zobrazeno: 3175x

Vyvolávací cena:
1 200