Čas na serveru 10:15:02

Josef Hlinomaz
Portrét herce Bezoušky

Id: 6401

Portrét herce Bezoušky

  •  / Portrét herce Bezoušky / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2155x

Vyvolávací cena: