Čas na serveru 22:57:00

Josef Holub
Vysoké nebe

Id: 73706

Vysoké nebe

  •  / Vysoké nebe /  Josef Holub
  •  / Vysoké nebe /  Josef Holub
  •  / Vysoké nebe /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 27 x 18 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1561x

Vyvolávací cena:

12 600