Čas na serveru 16:25:59

Josef Huttary
Maďarská puszta

Id: 106201

Maďarská puszta

  •  / Maďarská puszta / Josef  Huttary

olej/plátno/překližka, rozměr 69 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 1888, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, na obraze celoplošná krakeláž, oděrky na rámu

zobrazeno: 2133x

Vyvolávací cena:

37 000