Čas na serveru 09:32:41

Josef Jambor
Krajina

Id: 373509

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, lehce poškozený rám

zobrazeno: 28124x

Vyvolávací cena:

25 000