Čas na serveru 07:18:08

Josef Jambor
Letní louka

Id: 457201

Letní louka

  •  / Letní louka / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1316x

Vyvolávací cena:

40 000