Čas na serveru 23:42:29

Josef Jambor
Pohled od Landrátského kopce na Milovy

Id: 498701

  •  / Pohled od Landrátského kopce na Milovy / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1386x

Vyvolávací cena:

33 000